Ariana Grande Fortnite

Ariana Grande bude mať vo Fortnite najväčší koncert

1 augusta, 2021 Lukáš Kanik

Speváčka príde do Fortnite už o pár dní.

Minulý rok sa konal najväčší koncert v histórii – priamo v hre Fortnite vystúpil americký rapper Travis Scott. Koncert sledovalo naraz viac ako 12 miliónov hráčov a ďalší ho sledovali live na streamovacích službách Twitch a Youtube.

Travis Scott je populárny, ale nie tak populárny ako Ariana Grande. Tá má na Youtube 3-krát viac odberateľov a čoskoro presiahne 50 miliónov. Očakáva sa, že vo Fortnite bude mať práve Ariana Grande najväčší koncert, respektíve najväčší event v histórii.

Event s názvom Fortnite Rift Tour začína 6.8.2021 a skončí o dva dni neskôr. Počas týchto dvoch dní budú môcť hráči koncert vidieť niekoľko krát. Epic Games naplánovalo päť koncertov.

Ten prvý u nás začína presne o polnoci z Piatka na Sobotu. Druhý koncert si môžete pozrieť v lepšom čase, o 20:00 v Sobotu, 7.8.2021. Na stránke riftour.com si budete môcť od zajtra nastaviť pripomienku na konkrétny čas, ktorý vychádza vhodne pre Európu.

Ak chete byť na koncerte naživo, stačí sa prihlásiť do Fortnite minimálne pol hodinu pred začiatkom. Epic Games odporúča, aby ste sa do hry prihlásili už hodinu predtým, pretože kapacita serverov bude naplnená na maximum.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.