Arma 3 odštartovala alphu, vyzerá perfektne

5 marca, 2013 Lukáš Kanik

Alpha verzia hry je už online a je dostupná pre všetkých, ktorí si ju kúpia už dnes. Dva videá z hry vám ukážu, ako skvele vyzerajú animácie a kustomizácia.

Armu 3 je možné si kúpiť už za 24,99€ (čo je takmer polovica bežnej sumy) na týchto oficiálnych stránkach, čím získate prístup nie len do Alphy, ale aj Bety a pri vydaní sa hra aktualizuje na plnú, finálnu verziu. Na Steame bude hra dostupná od dnes poobede pravdepodobne za vyššiu sumu.

Plná hra má ponúknuť 290 km štvorcových plochy, 5 frakcií, 40+ zbraní, 20+ vozidiel, kopu prídavkov na zbrane a kustomizáciu, singleplayerovú kampaň aj multiplayer. Nechýba ani editor a nástroje na voľné módovanie hry.

Alpha verzia už od dnes ponúka ostrov Stratis (20km štvorcových), 3 frakcie, 12 zbraní, 8 vozidiel, 2 multiplayerové mapy, 4 singleplayerové misie aj editor a moderské nástroje. To znamená, že už teraz začnú vychádzať módy a je možné že autori niektoré zakomponujú do plnej hry.

Ak máte radi vojnové simulácie, nemáte čo riešiť, pozrite sa na dve videá z Alpha verzie. My sa do Alphy pozrieme v najbližších dňoch.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=G8vrbzNYEwM[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yLIPW0oIvm8[/youtube]

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články