Arma 3 prejde do BETY o pár dní, tu je všetko info

22 júna, 2013 Lukáš Kanik

Zatiaľ čo my so zvolením Bohemie Interactive už veselo beháme v bete, verejnosti sa otvorí 25. 6. a prinesie kopu nového obsahu.

Arma 3 Beta ostane na ostrove Stratis, ktorý má rozlohu 20 kilometrov štvorcových. Ostrov Altis v plnej hre bude mať rozlohu 270 km2.

Beta sa otvorí verejnosti v utorok a potrvá pravdepodobne až do konca leta.  Následne bude pripravované vydanie plnej hry. Beta do hry v aktualizácii pridá 10 nových vozidiel, 7 zbraní, 4 singleplayerové misie (Combined Arms, Support, Commanding a Night), 2 multiplayerové módy a 4 výzvy.

Práve výzvy budú predstavené po prvý krát a prinesú tréningové územia, na ktorých si hráči môžu otestovať svoje zručnosti so zbraňami.

S betou príde neskôr aj podpora Steam Workshop, takže pridávanie módov bude oveľa jednoduchšie. Tí, ktorí vlastnia Arma 3 Alpha, dostanú v utorok automatický update. Majitelia Arma 3 Alpha alebo tí, ktorí hru ešte neskúsili si môžu zobrať svoju kópiu hry zo shopu na Steame alebo Store.bistudio.com. Cena hry je momentálne 25 euro, po vydaní Bety stúpne cena na 35 eur, takže sa oplatí stále teraz. Pri kúpe Alphy samozrejme máte zdarma Betu aj plnú verziu pri vydaní.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xI4ggsNp928[/youtube]

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články