Assassin’s Creed 4: Black Flag sa ukazuje detailnejšie a námorné bitky budú lepšie

4 marca, 2013 PViper

Ubisoft odhalil oficiálne informácie o Assassin’s Creed 4: Black Flag, kde bude hlavnou postavou Connorov starý otec Edward Kenway a dej sa začina v roku 1715

Do Assassin’s Creed série pribudne ďalšia časť, ktorá sa odohráva 50 rokov pred AC 3. Edward Kenway ako asasín a pirát, spolu so svojim krížnikom- Jackdraw. To čo sme videli v Assassin’s Creed 3, námornícke bitky a misie, bude určite z veľkej časti patriť aj k Black Flag. Podľa Ubisoftu to teraz bude ešte bude o niečo lepšie, aby hráči mali ešte väčší zážitok.

Tentoraz bude v hre viac typov nepriateľských lodí, vrátane tých, ktoré môže Jackdraw dobiť. Samozrejme že Edward si bude môcť svoju loď vylepšovať o lepšie vybavenie a súčastí lode, pre uľahčenie boja na mori, a v tom mu takisto pomôže jeho posádka, ktorú si bude sám vyberať a najímať schopnejších pirátov.

V celom svete bude podporovaný plynulý prechod z mesta, rovno na more, kde sa dokonca bude Edward môcť nalodiť na nepriateľskú loď, buď to násilným spôsobom ako zničením sťažňa a stožiarov, a následne môže pritiahnuť loď bližšie pre úspešné nalodenie, alebo nepozorovaným preniknutím  a zabitím kapitána lode.

Kým sa v Assassin’s Creed 3 dalo postune loďou preskúmať iba zopár lokalít a ostrovčekov, v ktorých sa vždy našiel nejaký poklad alebo vzácnosť, tak v AC 4 bude podobných miest až 50. Ako ďalšia možnosť pre Black Flag je skúmanie až dna oceánu.

Assassin’s Creed 4 vyjde na PC, PS3, Xbox 360 a Wii U, ale Ubisoft sľubuje silnejšiu verziu pre hráčov PS4, s lepšou grafikou a podporou ovládača DualShock 4. Zatiaľ platí že by mal vyjsť 29. Októbra 2013.

 

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články