Assassin’s Creed možno aj v 21. storočí

20 júla, 2013 Ben

Hlavný scénarista Darvy McDevitt počas Comic-Conu v San Diegu povedal, „je dosť možné, že hra Assassin’s Creed sa niekedy bude odohrávať aj v prítomnosti.“

McDevitt na svoj Twitter napísal, „stále je tu šanca, ale jedným z najväčších lákadiel série je história.“

V sérii Assassin’s Creed sme sa mohli zúčastniť rôznych historických období ako Tretia krížová výprava, Renesancia a Koloniálna Amerika.

Počas výstavy McDevitt ponúkol aj svoj pohľad do budúcnosti Assassin’s Creed a feudálne Japonsko ho veľmi nadchlo. Takže je dosť možné že séria Assassin’s Creed sa presunie do starého Japonska, do obdobia Samurajov.

„Myslím si že Shogunate je zaujímava éra, ale rozhodnutie nie je na jednej osobe, nech spravíme hocičo, spravíme to cool,“ povedal McDevitt.

Ubisoft taktiež na Comic-Cone predstavil nový komiks s názvom Assassin’s Creed: Brahman. Dej sa odohráva v 19. storočí v Indii, ktorá je pod vládnutím Británie. Dej sa točí okolo hlavného hrdinu assassina, Arbaaz Mira. Komiks bude zverejnený spolu s hrou Assassin’s Creed IV: Black Flag, ktorá vychádza 29. Októbra 2013 na PC, XBOX360 a PlayStation 3. Hra by mala neskôr doraziť aj na next-gen konzolu PlayStation 4.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5Cwj1RQbOzM[/youtube]

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články