Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Assassin's Creed Shadows bude singleplayer, ale aj tak bude mať battle passy

Ubisoft zavedie ďalšiu monetizáciu obsahu.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Assassin's Creed Shadows Key Art

Ubisoft sa spolu s japonským Assassin's Creed Shadows chystá spustiť aj nový systém pre správu obsahu do hier Assassin's Creed. Tento hub bude mať názov Infinity a bude spájať všetky budúce, ale možno aj predchádzajúce hry Assassin's Creed.

Už dnes firma oficiálne odhalí detaily a trailer novej hry Assassin's Creed Shadows, známej predtým ako Codename Red. Hra sa bude odohrávať vo feudálnom Japonsku a pôjde o veľký titul zo série, na ktorom pracuje tím vývojárov z AC: Odyssey.

Assassin's Creed Shadows bude mať mini battle passy

Battle pass poznáte z mnohých multiplayerových hier, napríklad z Helldivers 2. Hráči si zakúpia prístup k battle passu a následne majú možnosť odomknúť si nový obsah do hry v desiatkach úrovní tohto battle passu. Často sa veci z battle passu odomykajú progresom, XP, alebo zakúpením v hernej mene.

Ubisoft plánuje zaviesť battle passy aj do singleplayerovej hry Assassin's Creed Shadows. Zatiaľ poznáme tri z nich: The Hidden Network, The Last Ronin a In The Shadows.

Assassins Creed Shadows Codename Red

Assassin's Creed Shadows oficiálne oznámený!

Každý tento mini battle pass ponúkne 20 úrovní, v ktorých nájdeme rôzne kozmetické itemy. Hráči si prístup k battle passu pravdepodobne budú musieť kupovať cez hernú menu Helix.

Helix sa bude dať zakúpiť aj v in-game obchode za reálne peniaze. 500 Helixov vás vyjde na 5 eur, 2300 Helixov bude stáť 20 eur a 6600 Helixov bude stáť 50 eur. Welcome Pack bude obsahovať 4200 Helixov a bude stáť 35 eur.

Hra na PC bude stáť 59,99 eur, teda ako zvyčajne. Na konzolách by mala byť minimálne o 10 eur drahšia. K dispozícii bude Season Pass v hodnote 40 eur, ktorý vám odomkne aj obsah chystaných DLC.

Ubisoft plánuje do hry vydať dve veľké expanzie, každá z nich vás vyjde na 25 eur. Teda kúpou Season Passu za 40 eur ušetríte 10 eur.

Oficiálny boxart hry aj dátum vydania Assassin's Creed Shadows nájdete na našej karte hry.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry