Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Assassin's Creed Shadows oficiálne oznámený!

Toto je ten Codename Red.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Assassins Creed Shadows Codename Red

Ubisoft dnes oficiálne oznámil novú veľkú hru zo série Assassin's Creed, ktorá dostala názov Assassin's Creed Shadows. Ide o tú AC hru z Japonska, ktorú sme doteraz poznali pod označením Assassin's Creed Codename Red. 

My sme hre už vytvorili osobitnú kartu, takže si ju môžete pridať do sledovania. Firma chystá plné odhalenie Assassin's Creed Shadows už 15.5.2024, kedy bude zverejnený prvý trailer. V našom titulnom obrázku môžete vidieť oficiálne logo.

Z oficiálnej správy vieme, že hra sa odohráva vo feudálnom Japonsku. Hra by mala byť vyvíjaná len na novú generáciu konzol, pôjde teda o prvú modernú hru zo série, ktorá nevyjde na PS4 a Xbox One. Na Assassin's Creed Shadows pracuje tím z AC: Odyssey, takže sa máme na čo tešiť. 

Dataminerom sa už podarilo odhaliť, že hra bude obsahovať season pass za 40 dolárov, alebo je bude možné si zakúpiť dve expanzie za 25 dolárov. V hre sa bude dať zakúpiť aj herná mena Helix, za reálne peniaze od 5 do 50 dolárov. Za Helixy sa budú dať kúpiť kozmetické itemy.

Assassin's Creed Codename Red

Assassin's Creed Codename Red by mal prísť už budúci rok

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry