Assetto Corsa Competizione sa už onedlho dočká finálneho vydania

Už len mesiac a pol delí Assetto Corsa Competizione od odchodu z Early Access.

Ktorý fanúšik simulátorov by nepoznal Assetto Corsa. Hra, ktorá okrem toho, že dobre vyzerá, ponúkala aj neuveriteľne prepracovanú fyziku.

Avšak, s novým dielom sa vývojári rozhodli prejsť na nový engine. Ten svoj vlastný zahodili a Assetto Corsa Competizione používa Unreal Engine 4. Vďaka nemu vývojári mohli ľahko pridať efekty počasia či denný cyklus. Vo výsledku tak hra po grafickej stránke vyzerá absolútne perfektne. Navyše, všetky okruhy v hre boli laserovo snímané, takže v hre by ste mali cítiť každú jednu nerovnosť na trati.

Assetto Corsa Competizione je ale aj oficiálnou hrou FIA GT3 šampionátu Blancpain GT. V nej súťažia vozy značiek ako Ferrari, Lamborghini, Aston Martin či Audi a BMW. Pre fanúšikov si hra pripravila aj kariérny režim, ktorý vás touto sériou prevedie. V tomto kariérnom režime si vytvoríte vlastný tím a prejdete si každou súčasťou tejto série. V režime šampionátu sa zasa ocitnete v roli jedného z jazdcov a budete zaňho súťažiť.

Každopádne, hra opustí Steam Early Access a dočká sa plného vydania už 29. Mája 2019.

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site