Assetto Corsa – Dlho očakávané tech demo

25 februára, 2013 Marek Jaroš

Tento rok by sa mali na hernom poli objaviť mnohé pretekárske simulácie ako Project C.A.R.S, rFactor 2 a iné. Medzi nimi je aj Assetto Corsa, nezávislá hra od Kunos Simulazioni.
Treba podotknúť, že hra vyzerá naozaj dobre a tomuto faktu napomáha aj to, že autá a trate boli nasnímané laserom. O simuláciu sa bude starať novo vyvinutý engine, ktorý je tak isto od tvorcov hry. Hra bola vyvíjaná len na PC, čiže z verziou pre konzoly autori nepočítajú. Bohužiaľ, hra zatiaľ nemá presný dátum vydania, ale autori sľubujú, že to bude ešte v roku 2013.

Dnes tu máme dlho sľubované tech demo, v ktorom nájdete jedno auto, jednu trať a 2 herné módy. Demo si stiahnete TU. A upozorňujem, že demo otvárajte cez acs.exe, potom od vás nebude chcieť aktivačný kód.

Čo viac povedať? Asi už len to, že na rozbehanie tech dema a nakoniec aj celej hry bude potrebovať Váš počítač tieto parametre:

Minimálne systémové požiadavky

Operačný systém: Windows Vista / 7 / 8
Procesor: Intel Celeron
RAM: 2 GB
Grafika: DirectX 11 kompatibilné grafické karty (Nvidia GTS 450 / AMD Radeon HD5770) ale AC grafika bude podporovať aj DirectX 10.1 (ATI 4800 HD / Nvidia 8600 GT)

 Odporúčané systémové požiadavky

Operačný systém: Windows Vista / 7 / 8
Procesor: Dual Core
RAM: 4 GB
Grafika: DirectX 11 kompatibilné grafické karty (ATI 4800 HD / Nvidia 8600 GT

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.