Atlas je nová hra od tvorcov ARK, na jednej mape bude 40-tisíc hráčov

Nemali sme tento trailer na webe už pred 4 mesiacmi?

Tvorcovia hry ARK: Survival Evolved dnes na akcii The Game Awards oznámili svoju novú hru. Je ňou masívne MMO z pirátskeho prostredia s názvom Atlas. Vývojári tvrdia, že na jednej mape, na jednom serveri bude až neuveriteľných 40 tisíc hráčov naraz. Pôjde tak pravdepodobne o jedno z najväčších MMO RPG, aké sme kedy videli a mapa bude doslova gigantická.

Hráči budú mať možnosť ju objavovať na súši, na vode, ale aj vo vzduchu vďaka rôznym dopravným prostriedkom. Pirátska tematika je okorenená o fantasy prvky a tak budeme bojovať aj proti fantastickým tvorom. Budete môcť postaviť vlastnú loď, plaviť sa na nej spolu s priateľmi alebo s AI spoločníkmi a plniť rôzne questy, či aktivity.

Zaujímavosťou je, že o tejto hre sme vás informovali už pred niekoľkými mesiacmi. Na stránakch AllGamesDelta totiž unikol trailer už v Auguste, presne tento istý trailer, ktorý bol na The Game Awards. Natíska sa tak otázka, prečo by niekto svoju hru oznamoval 4 mesiace starým trailerom? Nevedeli odvtedy zlepiť nič lepšie, alebo aktuálnejšie?

Pozitívnou správou ale je, že hra Atlas dorazí na Steam Early Access už 13.12.2018 za 25 dolárov. Na začiatku roku 2019 príde aj do Xbox Game Preview programu.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site