It Takes Two Gameplay Trailer

Autori A Way Out predstavili novú hru It Takes Two

11 decembra, 2020 Lukáš Kanik

Fantastický trailer plný originálnej hrateľnosti.

Jedným z klenotov galavečera The Game Awards je jednoznačne nová hra štúdia Hazelight Studios. Títo vývojári na čele s Josefom Faresom (týpek, čo povedal do živého prenosu Fuck the Oscars) svoju novú hru oznámili už v lete tohto roka. Nikto si však celkom nevedel predstaviť, o čom hra bude, vedeli sme len to, že pôjde znova o kooperatívnu hru.

It Takes Two však zažiarilo ako hviezda večera a trailer ponúkol veľmi solídny pohľad na hrateľnosť. V hre si zahráte vy a váš coop partner za manželský pár Codyho a May, ktorí sa premenili na bábky. Sú uväznení vo fantastickom svete v ktorom sa aj napriek prekážkam budú snažiť zachrániť seba aj svoje manželstvo. Hra tak sľubuje kombináciu emócií, vtipných momentov aj skvelej hrateľnosti.

V traileri It Takes Two máme možnosť vidieť až prekvapivú variabilitu rôznych levelov. Hráči budú využívať svoje reflexy, orientáciu, šikovnosť a samozrejme schopnosť spolupracovať.

It Takes Two vyjde relatívne skoro, už 26.3.2021 na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One aj Xbox Series X/S. Platí, že ak si kúpite jednu kópiu hry, druhú dostanete pre svojho coop partnera zdarma. Hru znovu vydáva Electronic Arts.

Sledujte ma: