Back 4 Blood Tunnels of Terror

Back 4 Blood představuje DLC Tunnels of Terror

8 apríla, 2022 Lukáš Kanik

Vyjde za pár dní.

 
Společnosti Warner Bros. Games a Turtle Rock Studios dnes odhalily launch trailer pro Back 4 Blood rozšíření – Tunnels of Terror, které ukazuje zcela novou akci, jenž obohatí kooperativní zombie střílečku z pohledu první osoby. Vydání DLC je naplánováno 12.4.2022.

Upoutávka představuje dva nové hratelné členy Cleaners, které v tomto rozšíření debutují – Sharice, hasičku se sekerou, která je známá svými defenzivními schopnostmi, a Henga, tvrdého chlapa jako hřebíky, nevýrazného restauratéra, který umí zabít Riddena svým nožem.

Video poskytuje podrobný pohled na novou kooperativní aktivitu Ridden Hives PvE, kde týmy až čtyř hráčů mohou prozkoumat hlubiny sedmi oblastí zamořených Riddeny plných labyrintových tunelů pod Evansburghem.

Chcete-li získat odměny, musí hráči vymanévrovat nového Warped Riddena, včetně Urchinů nasazujících nášlapné miny, děsivých Shredderů a Rippers způsobujících poškození. Tyto varianty Ridden lze také hrát v režimu PvP Swarm a lze je získat spolu s novými Cleaners pro použití v zápasech PvP.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články