Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Batéria ovládača DualSense Edge vydrží menej, ako pôvodného ovládača PS5

Budeme ho nabíjať každých 5 hodín?

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
PlayStation-DualSense-Edge-1

Sony nedávno predstavilo svoj najdrahší prémiový ovládač PlayStation 5 DualSense Edge, ktorého cena presahuje aj Xbox Series S. Do predaja príde už o mesiac s cenovkou 240 eur a ponúkne rôzne možosti kustomizácie pre profesionálnych hráčov na PS5.

Niekoľko médií dostalo priamo Sony si tento ovládač ohmatať a vyskúšať si, aké je hranie na 240-eurovom gamepade. Médiá mali na testovanie len dve hodiny a tak nestihli otestovať výdrž batérie v domácich podmienkach.

Mimo iných aj server The Verge priniesol informáciu o výdrže batérie, ktorá vyšla len z úst zástupcov Sony počas prezentácie:

"Prevádzkový čas bezdrôtového ovládača DualSense Edge je mierne kratší ako u pôvodného bezdrôtového ovládača DualSense, pretože sme do rovnakého tvaru a ergonomického dizajnu ako pôvodný ovládač DualSense zahrnuli oveľa viac funkcií. Chceli sme dosiahnuť dobrú rovnováhu medzi prevádzkovým časom a poskytovaním robustných, vysoko výkonných funkcií.

Okrem toho je dlhší opletený kábel USB skvelý aj pre súťaživých hráčov, ktorí uprednostňujú hranie s káblovým pripojením, aby sa vyhli bezdrôtovému rušeniu - táto možnosť zachováva výdrž batérie."

Podľa všetkého sa zdá, že batéria v DualSense Edge vydrží menej, ako v pôvodnom PS5 ovládači. Toho batéria vydrží 5 - 10 hodín v závislosti na tom, ako veľmi hra využíva vibrácie, reproduktor a adaptívne trigery.

PS5 DualSense Edge Balenie

PS5 Ovládač DualSense Edge vyjde 26. Januára a stojí 240 eur

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (11)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry