Batman: Arkam Origins – Multiplayer ohlásený!

31 júla, 2013 Ben

Warner Bros Games dnes ohlásil že hra Batman: Arkham Origins bude obsahovať multiplayer, ktorý vyvíja štúdio Splash Damage, tvorcovia hier Brink a Enemy Territory. 

Online mod, Invisible Predator bude dostupný na PC, XBOX360 a PlayStation 3, hra síce vychádza aj na WiiU, ale multiplayer na tejto konzole nebude podporovaný! Warner Bros Games zatiaľ nevysvetlil prečo toto rozhodnutie učinili.

Na mapách budu proti sebe bojovať ôsmy hráči, v troch týmoch a to v rozložení 3 vs. 3 vs. 2, pohľad aj mechanizmus ostane podľa Warner Bros Games pôvodný, žiadne veľké zmeny sa nekonajú. V prvej skupine bude Joker a jeho dvaja pobočníci, druhá skupina sa bude skladať z troch Baenov a v poslednej skupine nebude nikto iný ako Batman a Robin. Tieto tri týmy budu proti sebe navzájom bojovať, Joker má strelné zbrane, Bane svoju ohromnú silu a Batman s Robinom bojové umenia, tichý postup a rôzne gadgety.

Všetko to na videu vyzerá veľmi pôsobivo, žiaden tým nemá výhodu, karty môže zamiešať každý. Už viete na akú stranu sa pridáte?

Batman: Arkham Origins vychádza 25. Októbra 2013 na PC, XBOX360, PlayStation 3 a WiiU. V hre sa dostaneme do Gotham City dávno pred udalosťami prvej a druhej hry. Starý nepriatelia sa vrátia a pribudne aj zopár nových. Hra je vyvíjaná štúdiom Warner Bros Games a Rocksteady. Batman: Arkham Origins Blackgate, verzia pre PlayStation Vita a Nintendo 3DS vychádza po boku konzolovej verzie 25. Októbra 2013.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XJXpnB7SpG0[/youtube]

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články