Batman: Arkham Origins – Copperhead Reveal Trailer

19 júla, 2013 Ben

Počas tohto ročného Comic Conu, Warner Bros a DC Comics zverejnili správu, že temný zločinec Copperhead sa objaví v hre Batman: Arkham Origins. 

Nie veľa ľudí pozná tohto zločincu Copperheada z Batman sveta. Tento nepríjemný had darebák sa prvý krát objavil v komiksovom svete v roku 1960.  No po reštarte DC Comics vydavateľ zmenil tohto zločinca na ženu. Táto menej známa postava sa môže zdať ako zvláštna voľba pre hru, no tým Warner Bros ňou bol nadšení a veľmi radi ju zahrnú do hry.

Dizajnér Eric Holmes pri rozhovore povedal, “ Chceli sme postavu, ktorá sa hýbe ako had, no mali sme už dosť mužských charakterov v hre a chlap ktorý sa zvíja okolo Batmana by nebol určite dobrá voľba. Tak sme to zmenili za ženu čo nie je až taká hrozná vec.“

Copperhead sa plazí okolo nejakých trubiek predtým než skočí dole na Batmana, omotá sa okolo neho a otrávi ho. Eric Holmes hovoril, že museli na túto scénu použiť až troch rozdielnych hercov, aby zachytili jej pohyby. Copperhead vyzerá naozaj skvelo a budeme radi ak ju uvidíme znova.

Batman: Arkham Origins vychádza 25. Októbra 2013 na PC, XBOX360 a PlayStation 3.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FVO1wz1BN7Q[/youtube]

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články