Batman: Arkham Origins oficiálne, video aj obrázky

9 apríla, 2013 Lukáš Kanik

Časopis GameInformer odhalil obálku ďalšieho čísla, v ktorom sa naplno predstaví Batman: Arham Origins, vyjde tento rok!

O čom sme nedávno mohli len špekulovať sa dnes stalo realitou a Warner Bros oznámil tretí diel jednej z najlepších herných sérií – Batman: Arkham Origins.

Nové Májové číslo časopisu GemInformer totiž prinesie veľké preview hry od Warner Bros Games Montreal, ktorá po minulé roky hviezdila ako najlepšie spracovaná hra podľa predlohy a získala neuveriteľné množstvo cien.

Hra sa bude odohrávať roky pred udalosťami Arkham City aj Arkham Asylum, kedy mladý a neskúsený Batman stretáva svojich nepriateľov po prvý krát. Na obrázku z obálky časopisu je Batman aj Deathstroke, ktorý sa v Arkham hre objaví po prvý krát. Hra bude open-world, ešte väčšia ako Arkham City a otvorenosťou sa bude podobať Prototype alebo The Incredible Hulk. Unreal Engine bude upravený a znova bude mať špecifickú farebnú škálu.

Batman: Arkham Origins má už aj dátum vydania – 25. Október 2013 na PC, Xbox360, PS3 a WiiU, o NextGen zatiaľ nepadlo ani slovo. Tešíte sa?

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6d0geMX4nWA[/youtube]

 

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články