Battery Jam, mix Bombermana a Splatoon, vyjde 17. mája

Sľubuje akciou preplnené a rýchle tempo.

Za hrou stojí štúdio Halseo a dátum sa zatiaľ týka PC verzie. Pôjde o kompetitívny titul s bitkami o územie v arénach. Vraj v sebe mixuje Bombermana a Splatoon. 17. mája sa hra dostane do fázy Early Access.

V Battery Jam sa môžu protivníci buď priamo omračovať alebo na seba posielať explozívne krabice. To všetko v snahe zaistiť si súperove políčka pre seba. Pri vyhýbaní sa nepriateľským útokom budú musieť hráči rátať s veľmi rýchlym tempom. Každý z ovládaných robotov má možnosť navyše meniť arénu podľa potreby, a to zvyšovaním alebo znižovaním políčok, ktoré kontroluje. Víťaž je ten, ktorý kontroluje na konci hry najviac políčok.

Možnosť voľby bude medzi dvoma režimami: Classic Jam (tradičné free-for-all bitky) alebo Team Jam (tímy sú rozdelené na oranžových a modrých, ale nemusí nutne ísť o férový zápas, keďže sa môže hrať aj 1 vs. 3). Oba režimy majú byť veľmi rýchle a intenzívne. Battery Jam bude podporovať lokálny co-op na PC alebo rýchle PvE online bitky.

Jakub Babík

Jakub Babík

Hry sú mojou neprekonateľnou vášňou už od piatich rokov. Medzi najobľúbenejšími titulmi u mňa nájdete Splinter Cell, Mass Effect alebo Assassin's Creed. Milujem stealth, akčné, FPS žánre a zvyčajne nepohrdnem ani dobrou adventúrou, z času na čas aj stratégiou. Nemusím racingovky a väčšinu MMORPG. Na ľuďoch si vážim zodpovednosť, dobrosrdečnosť, úsmev a seriózny prístup k práci.
Jakub Babík
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Jeden komentár

  1. Lukáš Kanik píše:

    Neviem prečo ale podľa mňa to vyzerá ako parádna zábava 😀 takéto hry mám rád a riadne ma bavilo to video

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site