Battle Royale mód pre Battlefield V sa bude volať Firestorm, sledujte nový trailer

Odohrávať sa bude na najväčšej mape v histórii Battlefield série.

Dnes nám vývojári z DICE priniesli najnovší, viac ako 6 minútový trailer z ich chystanej strieľačky Battlefield V. V ňom tak len 2 dni pred spustením beta testu predstavujú svoju hru, no hovoria aj o očakávanom battle royale móde hry.

Ten sa v najnovšom pokračovaní Battlefieldu bude volať Firestorm. Odohrávať sa bude na najväčšej mape v histórii celej série. Na ňu sa zmestí 64 hráčov, no ako vyplýva z videa, jednať sa bude o 16 squadov po 4 členoch. Je tak otázne, či sa bude dať hrať aj solo. Táto možnosť zrejme príde až neskôr po vydaní.

Mód tak nebude ukrátený o žiaden prvok hry, očakávať teda môžeme všade prítomnú deštrukciu, ale aj vozidlá. Predsa len, ak sa jedná o najväčšiu mapu doteraz, tá si dopravné prostriedky doslova pýta.

Ďalej sa z traileru dozvedáme viac o 8 multiplayerových módoch či 4 samostatných War Stories single-player kampaniach, ktoré budú dostupné pri vydaní hry. Samotné vydanie sa mimochodom odložilo o mesiac a po novom hra vyjde 20.11. 2018. Zrejme za to môže zlé načasovanie od EA a fakt, že hra mala mizerné predobjednávky.

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Jeden komentár

  1. Lukáš Kanik píše:

    Tento trailer asi zachránil Battlefield V

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site