kin-scoreboardv2

Battlefield 2042 má konečne tabuľku hráčov

8 marca, 2022 Lukáš Kanik

Detaily aktualizácie 3.3.

„Legacy features,“ takto EA označilo možnosti, ktoré nikdy nechýbali v žiadnej hre Battlefield. Okrem Battlefield 2042. Jednou z legacy features bola aj tradičná tabuľka výsledkov, respektíve hráčov na serveri. Prečo ju tam vývojári z DICE nedali, je otázne.

Dnes sme sa však dočkali a update 0.3.3 priniesol konečne tabuľku hráčov do väčšiny režimov Battlefield 2042. Všimnite si označenie updatu – 0.3.3, čo znamená, že do vydania finálnej hry vo verzii 1.0 si ešte počkáme.

Prehľad zápasu sa v novej tabuľke výsledkov presunul na ľavú stranu, kde uvidíte aj svoj ping. V strede a napravo potom uvidíte všetkých hráčov, ich skóre, zabitia, asistencie aj obsadenie vlajok.

EA uvoľnilo aj Steadfast Exclusive Legendary Bundle

Majitelia Gold Edition, Ultimate Edition, Year 1 Pass, Ultimate Pack a predplatitelia EA Play Pro, získajú v hre Battlefield 2042 balíček itemov Steadfast Exclusive Legendary Bundle.

Ten obsahuje skin pre operátora Mackaya, skiny pre zbrane K30 a M44, skin pre vozidlo M5C Bolte ale aj kartu hráča a ikonku.

V apríli dostane Battlefield 2042 aj sľubovaný VOIP, zmeny balansu pre vozidlá a zbrane, zmenu systému vylepšenia zbrane ale aj novú end-of-round tabuľku výsledkov.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.