Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Battlefield 2042 Season 4 vyzerá poprdeli, štartuje tento mesiac

Žeby starý dobrý Battlefield?

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Battlefield 2042 Season 4 Trailer

Po nedávnom uvedení klasických tried do Battlefield 2042 sa čoskoro dočkáme aj spustenia novej sezóny. Tá so sebou prinesie úplne novú mapu Flashpoint, novú operátorku, zbrane aj nové vozidlo. Prekopaná bola aj mapa Discarded, to je tá s veľkou nákladnou loďou v strede. 

Akciou nabitý trailer však ukazuje momenty, ktoré veteráni série Battlefield veľmi dobre poznajú. Aj vďaka rozsiahlym zmenám, reworku na mapách, zavedeným triedam a prekopanej hrateľnosti, je ten najlepší čas vrátiť sa do Battlefieldu. Season 4: Eleventh Hour bude dostupná pre všetkých majiteľov Battlefield 2042 na PC, Xbox aj PlayStation už od 28.2.2023.

Hru si môžete kúpiť v extrémnej zľave len za 14,99€ na PC aj PlayStation. 

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články