Battlefield 5 sa dočká battle royale módu až v Marci

Na battle royale bitky v novom Battlefield 5 si budeme musieť počkať až do jari.

Vyzerá to tak, že tohtoročnú bitku EA vs. Activision, respektíve Battlefield vs. Call of Duty, zrejme vyhrá Activision. A ani nie tak vlastnou snahou, ako neschopnosťou EA.

EA sa po 1. svetovej vojne rozhodol priniesť aj tú druhú. Na tom by nebolo nič čudné, keby sa EA nesnažilo za každú cenu hru spraviť politicky korektnú. A slovami, že chcú priniesť “alternatívnu históriu” nikoho neupokoja. Za to Activision sa hecol, keď zrušil singleplayer kampaň a namiesto nej kázal vývojárom prekopať engine a hlavne net-code, kde ich Blackout mód podporuje rovnú stovku hráčov, zatiaľ čo Firestorm len 64. Pritom obrovský počet hráčov na mape bola vždy výsada Battlefield série.

Zo zverejneného post-launch plánu pre ich “Battlefield V live service” je zrejmé, že battle royale módu Firestorm sa dočkáme najskôr až v Marci 2019. Čiže viac ako 4 mesiace po vydaní, keďže hra vychádza za necelý mesiac, 20. Novembra.

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site