Battlefield V je oficiálne oznámený, odhalenie až o týždeň

Electronic Arts dnes oficiálne potvrdilo názov nového dielu vojenskej strieľačky Battlefield. 

Po dvoch rokoch sa znova na jeseň dočkáme novej hry Battlefield. Tá posledná sa odohrávala v prvej svetovej vojne a priniesla kvalitnú kampaň, ale aj prepracovaný multiplayer, ktorý dodnes prilákal viac ako 25 miliónov hráčov. Firme sa tak darí hru predávať aj dva roky po vydaní, no je čas na oznámenie pokračovania.

EA pred chvíľou oficiálne oznámilo existenciu Battlefield V. Hra má síce označenie ako piaty diel hlavnej série, ale ide o šiesty diel. Oznámenie prišlo na oficiálnej stránke série Battlefield. Hra bude odhalená o týždeň, prvý trailer uvidíme 23.5.2018 o 22:00 nášho času.

V hernom priemysle sa šepká, že štúdio DICE experimentuje s módom Battle Royale. Battlefield V by tak mohol byť prvou hrou série, ktorá bude mať herný mód podobný PUBG, s realistickou balistikou a skutočnou deštrukciou budov. V prípade prepracovanej deštrukcie by išlo skutočne o evolúciu tohto obľúbeného herného módu. Infraštruktúra by tiež nemala mať žiadny problém so 100 hráčmi na serveri, keďže už v minulosti sme v Battlefield našli upravené módy.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site