Battlefield V predstavuje ponuku máp

Pri vydaní bude k dispozícii celkovo 8 multiplayerových máp.

Minulý týždeň sme sa vrámci post-launch plánu DICE dozvedeli, že Battle Royale mód Firestorm príde až v Marci budúceho roka. A dnes nám EA a DICE predstavujú kompletnú ponuku máp, ktoré dostaneme pri vydaní. To je naplánované na Playstation 4, XBOX One a PC na 20. Novembra.

Na začiatok sa bude jednať o 8 máp – Twisted Steel, Arras, Narvik, Fjell 652, Rotterdam, Devastation, Hamada a Aerodrome. V traileri sa nám ukázala aj mapa Panzerstorm. Tá bude zameraná na boje vozidiel a prísť by mala vrámci obsahu, ktorý je naplánovaný na December-Január.

Len pre zaujímavosť, Hamada je najväčšia mapa. Zato Fjell 652 je, práve naopak, najmenšia. Tak čo, ako sa vám pozdáva úvodná ponuka? Len pripomínam, že Battlefield V je vyvíjaný štýlom “Games as Service”. To znamená, že oveľa viac obsahu sa do hry dostane po vydaní, v pravidelných updatoch. Tie budú prinášať nové mapy, vozidlá, zbrane ale aj herné módy.

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site