Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Beta COD: Modern Warfare II začne v Septembri

Mesiac pred vydaním si hru môžete vyskúšať.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

05. Júl 2022

Call of Duty Modern Warfare 2 Characters

Activison na leto chystá niekoľko prezentácií multiplayerových herných módov novej hry Call of Duty: Modern Warfare II. Už tradične si ich budeme môcť vyskúšať aj v uzavretej a otvorenej bete.

Podľa dostupných informácií bude Beta Modern Warfare II spustená najskôr na PlayStaion 4 a PlayStation 5 a to už 15.9.2022. Prvá beta bude otvorená pre predobjednávky ako Early Access.

Beta sa otvorí všetkým hráčom na PlayStatione už 17.9.2022.

PC a Xbox hráči s predobjednávkou si betu zahrajú od 22.9.2022 aj s podporou cross-play naprieč platformami. Otvorená beta na všetkých platformách začne 24.9.2022. Tieto bety zvyčajne potrvajú tri dni.

Do Early Access bety sa dostanú všetci s digitálnou predobjednávkou na PlayStatione, Xboxe, na Steame a Battle.net. Dátum vydania plnej hry je 28.10.2022.

COD-MW-II-Launch-Trailer

Čaká nás nadupaná kampaň - sleduj launch trailer COD Modern Warfare II

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články