Bethesda začne vymieňať plastové tašky za tie skutočné

Po obrovskej kritike za oklamanie zákazníkov sa Bethesda konečne rozhýbala a ponúka nápravu.

Ak sledujete dianie okolo Fallout 76, určite ste okrem toho v akom stave hra vyšla (naša recenzia), zachytili aj kontroverziu okolo špeciálnej edície hry. Namiesto plátených tašiek, ktoré boli na propagačných materiáloch, firma dodávala obyčajné, plastové.

Hoci sa zopár hráčov na situáciu sťažovalo, väčšinou od Bethesdy dostali takúto odpoveď: „Mrzí nás, že nie ste spokojný s taškou. Taška, ktorá bola ukázaná v médiách bola len prototyp a bola drahá na výrobu. Neplánujeme s tým robiť nič.

Avšak, ako sa ukázalo, predsa sa ľady pohli. Bethesda totižto mohla čeliť súdnemu sporu za klamlivú reklamu. A tak si manažéri vo firme zrejme spočítali, že dať vyrobiť pár tisíc plátených tašiek je lacnejšie, ako čeliť súdnemu sporu, kde vaše šance na víťazstvo nie sú zrovna najlepšie.

Ak teda vlastníte Power Armor edíciu hry, môžete do 31, Januára požiadať o náhradnú tašku. A hneď ako Bethesda bude mať svoje plátené tašky, tak vám pošle váš kus.

 

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site