BioShock Infinite predal už štyri milióny kópií hry

31 júla, 2013 Ben

BioShock Infinite predala dokopy 4 milióny kópii hry a je očakávané, že sa stane najpredávanejšou hrou v sérii, oznámil generálny riaditeľ Take-Two, Strauss Zelnick.

Zelnick totiž uvádzal finančnú správu Take Two za prvý kvartál 2014.  Borderlands 2 doteraz predal celosvetovo 7  miliónov kópii. Hra je na dobrej ceste a ak to tak pôjde ďalej stane sa najpredávanejšou hrou v histórii 2K Games vôbec. Neskôr dodal, NBA2K13 predala 6 miliónov kópií a je jednou za najlepšie sa predávajúcich hier v digitálnej forme.

Neskôr padla reč na XCOM: Enemy Unknown pre zariadenie iOS. Nebolo špecifický ohlásené že kedy vyjdu platené aktualizácie pre hru, ale Zelnick povedal že, „hráči nie sú nútený platiť za nič, ale keď chcú lepší zážitok hry, tak si budú musieť priplatiť.“

Irrational Games včera začalo s predajom prvej DLC expanzie pre hru BioShock Infinite, Clash in the Clouds za $5. Druhé DLC rozšírenie Burial at Sea Epizóda 1 a Burial at Sea Epizóda 2 vyjdú až v roku 2014, každé jedno za $15.

Take-Two dnes oznámilo že celková strata v prvom fiškálnom štvrťroku je $47.1 z celkového príjmu $144.3 milióna. Digitálne predaje boli svetlým pre spoločnosť, stúpajú o 128% rok čo rok a firme tak zarobia 52% čistých príjmov za štvrťrok.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=o9VjrvOVb9o[/youtube]

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články