Black Desert Online má 18 miliónov užívateľov, zarobilo miliardu

Black Desert Remastered 5

Jedno z najpopulárnejších MMO na trhu.

Black Desert Online ste vždy na našich stránakch mohli poznať ako MMO hru, ktorá má snáď najkrajšiu grafiku spomedzi všetkých MMO v hernom priemysle. Black Desert ale nie len že vyzerá dobre, je to premakaná hra, prešpikovaná hernými mechanikami a aktualizovaná pravidelne od svojho vydania.

Od svojho vydania na Západe v roku 2016 získala neuveriteľných 18 miliónov registrovaných užívateľov. Mnoho z nich sa do hry registrovalo počas mnohých free weekend akcií, alebo za akciovú cenu na oficiálnych stránkach. Aj napriek tomu sa hre darí aj po finančnej stránke a vývojárom z Pearl Abyss zarobila viac ako 1 miliardu dolárov v hrubom. Vývopjári zarábajú jednak predajom hry s rôznymi balíčkami, ale aj na kozmetických mikrotransakciách, ktoré v tejto next gen MMO hre vyzerajú sakra dobre.

Ak ste do Black Desert Online ešte nevstúpili, môžete tak spraviť doslova za pár eur. V hre potom nájdete gigantickú mapu, ktorá sa rokmi od vydania rozširovala. Info o hlavných rozšíreniach a updatoch zdarma nájdete aj na našich stránkach.

Takto vyzerajú niektoré z mnohých fanúšikovských trailerov.

Martin Menczer

Redaktor CentrumHer od roku 2015. Odchovaný na Battlefield 3, no v poslednej dobe je najväčším žrútom môjho času určite PUBG. Nepohrdnem však ani zápasom v NHL či UFC.
Martin Menczer

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site