Blackout na PlayStation 4 zvyšuje počet hráčov na 88

Call of Duty: Black Ops 4 battle royale mód Blackout je už v uzavretom beta teste.

Tento týždeň začal na PlayStation 4 uzavretý beta test Call of Duty: Black Ops 4 battle royale módu, ktorý sa volá Blackout. Activision ho spustil s tým, že Blackout bude podporovať 80 hráčov, na rozdiel od battle royale módu v Battlefield 5, ktorý bude mať len 64 hráčov. To je obrovské prekvapenie, pretože práve Frostbite engine je robený na obrovské mapy a veľký počet hráčov, zatiaľ čo engine COD zvládal len malinké mapy a o polovicu menej hráčov ako bolo v Battlefield sérii.

Activisionu to ale nestačí, počet hráčov v bete na PS4 tak zvýšili z 80 na 88. Dokonca, hneď včera za prvý deň od spustenia Blackout vydali plány, ako hru upravia podľa požiadaviek hráčov. Napríklad dnešný patch nezvýšil len počet hráčov, ale upravil rýchlosť zbierania itemov zo zeme, systém equipu aj fungovanie niektorých gadgetov.

Preto ma včera prekvapilo, keď som už čítal vyjadrenie vývojárov z Treyarch k zmenám, ktoré spravia v Blackoute za pár dní. Na druhej strane, na Battlefield V sa znáša veľká kritika, že beta je nedostatočná a množstvo herných mechaník treba prekopať. Battle royale mód v Battlefield V ale nebude dostupný hneď na vydanie, COD dostane svoj Blackout hneď ako vyjde základná hra.

Blackout je zatiaľ v uzavretej bete na PS4 pre všetkých, ktorí si predobjednali hru. Na PC a Xbox One sa dostane do otvorenej bety už túto Sobotu.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site