Blizzard nepriamo potvrdil vývoj novej hry DIABLO

Informácia sa objavila na stránkach Blizzardu, v sekcii pracovných pozícií.

Už niekoľko rokov sa špekuluje o tom, že Blizzard pracuje na novej hre Diablo, dokonca tu boli fámy, že by malo ísť o remake niektorej zo starších hier. Potvrdenie prišlo zo stránok nových pracovných pozícií v Blizzarde, kde je doslova napísané: “Pracujeme na novom, neoznámenom projekte Diablo.” Podľa popisu ide skôr o novú hru ako nejaký remaster.

Nejaké informácie o novom projekte Diablo sa objavili už v roku 2016, kedy tiež hľadali ľudí do vývojárskeho tímu. V roku 2016 začali hľadať dizajnérov concept-artov a ďalších grafických dizajnérov pre hru v Diablo univerze. Grafickí umelci sú prví, ktorí navrhujú vzhľad hry a prostredí, takže vývoj môže za dva roky byť zhruba niekde v polovici. Nečakajme tak, že Activision oznámi Diablo 4 tento rok na E3.

Diablo 3 bolo najúspešnejšou hrou série a najpredávanejšou hrou pri vydaní celkovo. Hra v roku 2012 predala len na PC milióny kusov za prvý týždeň a rovnaký úspech zaznamenal aj masívny datadisk Reaper of Souls, ktorý dostáva updaty prakticky dodnes. Diablo si tak drží hráčov aj roky po vydaní.

Hry Diablo a datadisky Reaper of Souls nájdete v obchode XGames.sk.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site