Blizzard pravdepodobne oznámi DIABLO Reign of Terror

V obchode Blizzardu sa objavil prvý plagát s názvom hry.

Blizzard skôr v tomto roku sľúbil, že na evente Blizzcon 2018 sa konečne dočkáme informácií o novej hre Diablo. A nebude len jedna, tím totiž oznámil, že pracujú na niekoľkých tituloch z tohto univerza. Aj keď jedným z nich by mal byť len port DIABLO 3 pre Nintendo Switch spolu s datadiskom.

Druhá Diablo hra, na ktorej sa pracuje by sa mohla volať DIABLO Reign of Terror. Tento názov unikol priamo v obchode Blizzardu, kde pribudol plagát s týmto názvom. Na plagáte je ďalšia verzia hlavnej postavy Diablo univerza. Tento dizajn Diabla sa tiež nachádza na všetkých marketingových materiáloch akcie Blizzcon 2018. Nič ale nie je isté a názov môže len označovať konkrétny plagát v obchode.

Výstava venovaná všetkým Blizzard hrám sa koná na začiatku Novembra. Okrem nových oznámení hier Diablo sa dočkáme aj noviniek do Overwatch, Heroes of the Storm a dúfajme že aj nejakého Starcraft prekvapenia.

DIABLO Reign of Terror

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site