Vigor Switch Game

Bohemia překvapuje, Vigor vyjde i na Switch

26 marca, 2020 Lukáš Kanik

Oznamovací trailer a tisková zpráva.

České herní studio Bohemia Interactive s radostí oznamuje, že populární shoot’n’loot hra Vigor bude nově dostupná i pro konzoli Nintendo Switch. Hráči se tak budou moci prohánět nebezpečnou divočinou nejen u svých televizí, ale vzít si celé dobrodružství kamkoliv na cesty.

Všichni zájemci si mohou Switch verzi vyzkoušet již v uzavřené betě, která poběží od 9. do 16. dubna. Ta byla oznámena během pravidelného streamu z Nintendo Direct show. Registrovat do bety se může každý majitel Switche na této stránce do čtvrtka 2. dubna.

Rozhodli jsme se, že je čas udělat další krok po vydařeném období exkluzivity na konzoli Xbox. Poválečné Norsko plánujeme otevřít novým hráčům, konkrétně majitelům konzole Nintendo Switch™. Zatímco ve verzi pro Xbox Outlandeři ochutnají příchod nové sezóny, Closed beta poběží ve speciální verzi.“ říká vedoucí projektu Petr pettka Kolář.

Díky revolučním možnostem Switche tak nemusí fanoušci opouštět bojiště za žádných situací a mohou se zapojit do hry během cest, pobytu na chalupě nebo jen z pohodlí gauče tak jako dosud.

Registrace do Vigor uzavřené bety: vigorgame.com/switch

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.