Borderlands 2 dostáva novú verziu neoficiálneho patchu od moderov

Borderlands 2 dostal novú verziu neoficiálneho Community Patch a ten prináša so sebou viac ako 100 zmien a opráv.

Už je to takmer 6 rokov odvtedy, čo vyšla akčná open-world RPG Borderlands 2 hra, ktorá si umeleckým grafickým spracovaním, zábavným gameplayom a v neposlednom rade humorom sebe vlastným získala srdcia mnohých hráčov. Možno aj to je dôvodom prečo hra stále “žije” a dôkazom toho je aj to, že hra dostáva nový patch. Aj keď je to neoficiálny patch, ktorý vydali moderi.

Nová verzia neoficiálneho Community Patch od skupiny moderov prináša až vyše 100 zmien, ktoré riešia mnoho známych problémov, ktoré trápili hru. Opravuje množstvo bugov, nájdete v ňom aj kozmetické úpravy hry ale aj nové vybavenie, zmeny skillov, nový loot, nepriateľov a questy.

Je to až neuveriteľné, koľko práce si s týmto patchom tvorcovia dali a určite je to must have záležitosť pre skalných fanúšikov hry, ktorí sa jej ani po takmer šiestich rokoch nevzdali. Alebo ak máte opäť po rokoch chuť skúsiť si toto akčné, kreslené dobrodružstvo, tak toto je pre vás výborná príležitosť, ako z hry vyťažiť ešte viac.

Ak vás tento mód zaujal, môžete si ho stiahnuť na tomto odkaze, kompletný zoznam zmien nájdete tu a v neposlednom rade si určite pozrite aj video s návodom a predstavenie zmien.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site