Borderlands 2 – Prvé detaily o novom DLC

20 júla, 2013 Ben

Gearbox na tohtoročnej PAX výstave v Austrálii ohlásil prvé informácie o novom DLC rozšírený pre hru Borderlands 2.

Začiatkom tohto mesiaca Randy Pitchford povedal, že DLC Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep nebude posledný sťahovateľný dodatok pre Borderlands 2.

Nové DLC rozšírenie Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2, pridá do hry 11 extra levelov a výzvu Digistruct Peak. Balíček bude stavaný aj pre hráčov, ktorý maximálny level už dávno dosiahli. Presný dátum vydania stanovený nebol, ale riaditeľ štúdia Gearbox, Randy Pitchford potvrdil, že rozšírenie pre ich hru vyjde niekedy pred 31. Októbrom 2013. Balíček nebude súčasťou season pass a bude stáť 5$, na jeho hranie nebude potreba predošle DLC rozšírenia pre hru.

Plánovaný update pre Borderlands 2, ktorý by mal byť zdarma, navýši počet nábojov ktoré môžu hráči pri sebe nosiť, zvýši počet bankových slotov a taktiež aj kapacitu na boosty.

Tým taktiež zverejnil informácie o DLC balíčku T.K Baha’s Bloody Harvest. V tomto dodatkovom obsahu sa vydáme na Zombie ostrov Dr. Neda. Toto DLC bolo taktiež vydané aj pre pôvodný Borderlands. V tomto rozšírený si zabojujeme proti dyňovému bossovy Jacques O’Lantern.

Pitchford potvrdil, že niektoré DLC pre Borderlands 2 boli vo vývoji skôr ako sa hra začala predávať, no taktiež spomenul, že máme v budúcnosti očakávať ďalšie dve DLC balíčky.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články