Gearbox Entertainment Borderlands 3

Borderlands 3 Director’s Cut predstavil obsah

11 februára, 2021 Lukáš Kanik

Oficiálna tlačová správa náľho vydavateľa.

Borderlands 3 Director’s Cut startuje 18.3.2021 a bude k dispozici samostatně nebo jako součást Seasson Pass 2. Doplněk láká na rozmanitost obsahu, ale hlavním aktem je jeho zcena nový raid boss: Hemovorous the Invincible, titanský Varkid číhající za dveřmi Pandory, které byly zamčené od spuštění hry Borderlands 3.

Pouze nejdivočejší lovci velkých her mají šanci nakopat jí zadek při hodbě za kořistí nejvyšší úrovně. Lepší je zvážit taktiku, vylepšit build a přivést si pár přítel na pomoc. A buďte připraveni na to abyste se dostali do Varkidových vnitřností – bude to špinavá práce!

Director’s Cut vám navíc poskytne přístup ke třem Vault kartám, které jsou vaší vstupenkou pro nadcházející balíčky tematických kořistí. Když hrajete s aktivní Vault kartou, můžete pracovat na jejím vylepšení a dokončením denních a týdenních výzev. Získejte dostatek pokroku a odemkněte tematické kosmetické předměty a několik výkonných zařízení, která se přizpůsobí vaší úrovni.

Doplněk také přináší pokladnici doposud nezveřejněného obsahu ze zákulisí. Nahlédněte do vývoje hry Borderlands 3, od bloopers až po sestříhaný obsah, budete mít k dispozici i prohlídku galerií konceptuálních umění, storyboardy, ztracené mapy a spoustu stop, které mapují vývoj hry.

Vault Hunters, bezplatná sezóna Broken Hearts Day se vrací do Borderlands 3 již 11.2.2021. Během tohoto eventu uvidíte srdce, která se vznášejí kolem zamilovaných nepřátel ve všech koutech galaxie. Sestřelení srdce spouští jeden z několika jedinečných efektů. Vystřelte dostatek srdcí a odemkněte speciální tematické odměny. Celkem lze nasbírat pět položek, včetně kosmetických odměn z minulého roku a dvě legendární zbraně, které lze odemknout jenom během této akce. Pokud jste minulý rok zmeškali, nenechte si to znovu ujít. Broken Hearts Day bude trvat do 25.2.2021.

Novou informáciou v The Borderlands Show bolo aj oznámenie návratu hry Tales from the Borderlands. Hra bola stiahnutá z predaja keď skrachovala spoločnosť Telltale Games. Gearbox ju však vráti na trh od 17.20.2021 na všetky platformy.

Sledujte ma: