Boxarty aj prvý screenshot z NFS Heat

Need For Speed Heat Screenshot

Čo dostanete v deluxe edícii v predobjednávke?

Electronic Arts dnes oznámili nový diel série Need For Speed. Nová hra nás zavedie do Miami (Palm City) a skombinuje pouličné závody, naháňačky s policajtmi a oficiálne legálne závody. Samozrejmosťou bude aj tuning, či skvelá grafika, ktorá akoby z oka vypadla dielu z roku 2015.

Novinkou je aj návrat značky Mitsubishi do série Need for Speed. Práve K.S Edition Mitsubishi Lancer Evolution X dostanete k objednávke deluxe edície hry, ako štartovné vozidlo na začiatku kampane.

Medzi ostatné bonusy v deluxe edícii patria aj tri ďalšie vozidlá, ktoré si môžete odomknúť postupom hry. Ide o K.S Edition BMW i8 Coupe, K.S Edition Mercedes C63 AMG Coupe a K.S Edition Chevrolet Corvette Grand Sport.

K deluxe edícii dostanete aj 4 outfity pre vašu postavu, čím sa potvrdila kustomizácia postáv. Svojho panáka v novej hre Need for Speed Heat si tak budete môcť vizuálne prispôsobiť.

Nižšie nájdete oficiálne boxarty štandardnej edície hry a deluxe edície hry a samozrejme prvý oficiálny screenshot v 4K rozlíšení.

 

Need For Speed Heat Screenshot

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site