Bude mať Ellie NPC spoločníka v The Last of Us Part II?

Neil Druckmann ukončil všetky špekulácie.

Už je tomu viac ako rok a pol, odkedy sme videli vôbec prvý trailer na chystanú hru od Naughty Dog, The Last of Us Part II. Odvtedy vieme, že hlavnou hrdinkou chystaného pokračovania bude Ellie.

Avšak, prakticky počas celej tejto doby sa špekulovalo, či bude na nástrahy sveta sama, alebo dostane spoločníka. Dnes už aj na túto otázku poznáme odpoveď a poskytol ju Neil Druckmann pre Buzzfeed, keď povedal: “Vzhľadom na hry, ktoré sme robili v minulosti, vám s pokojom môžem povedať, že v príbehu s vami bude NPC postava. Aj keď sme vám ju zatiaľ v tomto (E3) deme neukázali.” Spomínané E3 demo si môžete pozrieť v našom staršom článku.

Spomínané demo rozprúdilo nemalú debatu, hlavne vďaka najkrajšiemu bozku v histórii videohier, ktorému sme venovali aj samostatný článok. Ak by vám spomínané E3 demo nestačilo, Naughty Dog uvoľnilo aj zopár parádnych screenshotov z hry.

Marek Jaroš

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem. Alebo s mojou priateľkou, Saši 🙂
Marek Jaroš
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

komentáre 2

  1. Lukáš Kanik píše:

    Samozrejme že bude mať, v ktorej Naughty Dog hre si spoločníka nemal?

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site