Marvels Avengers NextGen Trailer

Budúcnosť Marvel’s Avengers zachránená? Ukázali next-gen verziu aj Hawkeye DLC

17 februára, 2021 Lukáš Kanik

Square Enix plánuje znovuzrodiť Avengers o mesiac.

Včera boli vydané dve videá z Marvel’s Avengers od Crystal Dynamics a Square Enix. Videá boli nabité obsahom a videli sme nie len zábery na next-gen verziu hry, ale aj rozsiahle príbehové DLC s postavou Hawkeye. Deep Dive video ukázalo všetko podstatné, čo nové DLC prinesie.

Najskôr sa však pozrime na next-gen verziu hry. PlayStation 5 a Xbox Series X a S dostanú tento update zdarma 18.3.2021. Marvel’s Avengers bude vyzerať o niečo krajšie, bežať bude pravdepodobne až na 60fps, časy načítania budú oveľa rýchlejšie a autori sľubujú aj lepšiu deštrukciu. PS5 verzia bude obsahovať aj haptickú odozvu na ovládači, pre každého hrdinu.

Do Marvel’s Avengers prichádza Hawkeye aj Maestro

Zaujímavé bolo sledovať, ako Crystal Dynamics odprezentovali nové DLC. Vyzerá oveľa zaujímavejšie, ako DLC Kate Bishop, ktoré prišlo v decembri. DLC s názvom Hawkeye – Future Imperfect vyjde v rovnaký deň, ako next-gen verzia a to 18.3.2021.

Hawkeye príbeh pokračuje tam, kde skončilo DLC Kate Bishop. Hodí nás do budúcnosti proti Maestrovi (ďalšia verzia Hulka) ktorý zničil všetkých hrdinov, aby vytvoril svet podľa seba. V budúcnosti tiež stretneme postavu Hawkeye Old Man, čo je iná verzia komixového Hawkeye a aj ten bude mať v príbehu svoju rolu. Hawkeye bude mať samozrejme jedinečný set pohybov a šípov. Pre útoky na blízko využije svoj meč.

Podľa autorov ide o druhý diel prvej série čo znamená, že príbeh je oveľa dlhší a pokračovať bude v ďalších DLC. Viac o tom, ako vyzeralo vydanie Marvel’s Avengers, aj našu recenziu, nájdete na tomto odkaze.

Sledujte ma: