Bulletstorm: Full Clip Edition dostal launch trailer dva týždne pred vydaním

24 marca, 2017 Lukáš Kanik

Gearbox si pripravil akčný zostrih.

Ak vám náhodou ušla originálna akčná strieľačka Bulletstorm z roku 2011, budete to môcť napraviť remasterovanou verziou. Bulletstorm: Full Clip Edition totiž vyjde už 7.4. na PC, Xbox One a PlayStation 4 a prinesie komplet všetok obsah z pôvodnej hry, ale aj niekoľko noviniek.

V kampani napríklad pribudne mód Overkill, čo je vlastne New Game+ mód, ktorý sa odomkne po prejdení štandardnej kampane. V Overkill móde budete mať hneď od začiatku hry všetky zbrane a skillshoty. V Echo Móde, kde sa zbierajú skóre za zabitia, pribudne niekoľko nových máp.

PC verzia dostane 4K podporu, konzolová verzia bude bežať v 60fps. Čerešničkou na torte je potom hrateľná postava Duke Nukem, za ktorého budete môcť prejsť celú kampaň aj s jeho hláškami.

BTW, PC verzia Bulletstorm: Full Clip Edition bude chránená protipirátskou ochranou Denuvo. Je ale otázne, či sa im tých 100 tisíc dolárov vôbec oplatí investovať, keď Bulletstorm práve nie je nejaký extra predajný hit. Pôvodnú hru si na PC kúpilo len 350 tisíc hráčov.

Sledujte ma: