Burnout Paradise Remastered sa stáva realitou, príde už v Marci

O čom sa posledné dni nahlas šepkalo, sa dnes stalo realitou a tak sa dočkáme Burnout Paradise Remastered.

Posledné dni sa množili špekulácie a leaky ohľadom chystaného remasteru Burnout Paradise. EA a Criterion tak už nemali viac na čo čakať a dnes sme sa dočkali oficiálneho ohlásenia hry. Stále sa tak jedná o jednu z najlepších závodných hier, veď na metacritics si hra drží hodnotenie 88/100.

Burnout Paradise Remastered ponúkne na Playstation 4 a XBOX One hlavne lepšie textúry a stabilných 60 fps. Hra pôjde v 1080p a na Playstation 4 Pro a XBOX One X sa dočká 4K rozlíšenia. Navyše, hra ponúkne všetkých 8 dodatočných balíkov, ktoré kedy vyšli.

A kedy remaster vyjde? Stane sa tak 16. Marca, kedy hra vyjde na PS4 a XBOX One. V EA Access bude hra už 9. Marca. A kedy sa dočkáme PC verzie hry? Tá by mala na Origin doraziť neskôr v priebehu tohto roka. Navyše, PC verzia remasteru by sa mala dočkať aj veľkého prídavku v podobe Big Surf Island, ktorý sa v pôvodnej PC verzii nikdy neobjavil.

Marek Jaroš

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Jeden komentár

  1. Lukáš Kanik píše:

    Konečne poriadna závodná hra! Teraz remasterujte Most Wanted 😀

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site