Časopis LEVEL od dnes znova v predaji!

28 júna, 2013 Lukáš Kanik

Vychádza s novou-nižšou cenou, prvé číslo prináša množstvo zaujímavých článkov a nechýba ani plná hra.

Dnes sa do predaja dostáva znovu český časopis LEVEL, ktorý bol pred pár týždňami zrušený vydavateľom Burda Praha. Staronová redakcia časopisu sa ale rozhodla vo vydávaní pokračovať a zmenili nie len koncept časopisu, ale aj cenovku. Časopis kúpite od dnes v českých a slovenských trafikách/supermarketoch za 99kč/4,99 euro. Nájdete ho aj v predajniach Brlohu a českého JRC.

V prvom rade sa zmenila koncepcia plných hier, už nebudú pridané DVD ale len CD-kľúč, ktorý si aktivujete na Steame. Napríklad v prvom novom čísle nájdete skvele hodnotenú plošinovku Giana Sisters: Twisted Dreams.

V časopise tiež nájdete rozpis zmien, ktoré prinesie a celý časopis je tlačený na kvalitnejšom, hrubšom papieri, takže sa vám nepotrhá. Zo zaujímavých článkov tam nájdete reportáž z E3, Jamu Pekiel Dana Vávry, ktorý sa rozpíše o Next-Gen tituloch, veľký rozhovor s Deanom Hallom o DAYZ a porovnanie Xbox720 vs PS4. Recenzie sa tiež vracajú k starému 5-bodovému hodnoteniu, ako kedysi dávno.

Časopis si je možné predplatiť v Čechách aj na Slovensku za rozumnú cenu, v každom čísle tiež dostanete plagát veľkosti A2 (aktuálne číslo 231 má plagát veľkosti A3 s motívom The Last of Us).

Všetky dôležité info o časopise aj predplatné nájdete na oficiálnych stránkach LEVELu.

 

 

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.