Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

CentrumHer je prvý magazín v CZSK, ktorý využíva umelú inteligenciu na tvorbu obsahu

Prečítajte si, ako využívame AI.

Profilový obrázok autora článku - CentrumHer OpenAI CentrumHer OpenAI
Centrumher OpenAI Banner

Herný magazín CentrumHer.eu sa stal prvým v CZSK, ktorý využíva umelú inteligenciu ChatGPT od OpenAI na tvorbu niektorých článkov. Tieto články sú označené špeciálnym autorom - CentrumHer OpenAI. Tieto články môžete na CentrumHer vidieť už od konca roka 2022 a AI napísala aj tento článok, ktorý práve čítate.

CentrumHer využíva umelú inteligenciu na rôzne účely. Jedným z nich je spracovanie dlhých tlačových správ. Tieto správy sú často plné informácií a pre človeka by ich spracovanie a zhrnutie do krátkeho článku mohlo trvať veľa času. S pomocou ChatGPT však môžu byť tieto správy rýchlo spracované a sformátované do krátkeho, informatívneho článku.

Ďalším spôsobom, ako AI pomáha pri tvorbe článkov, je spracovanie stručných informácií do článku. Napríklad, keď sa objaví nový trailer na hru, ChatGPT môže použiť popisy z traileru na tvorbu krátkeho článku. Tieto články môžu následne poskytujú čitateľom dostatočné informácie o hre. AI zvládne vytvoriť aj článok na určitú tému, napríklad tento, ktorý sa venuje využitiu AI pri tvorbe NPC postáv v hrách:

Centrumher OpenAI Banner

ChatGPT a AI spravia revolúciu v rozhovoroch s hernými NPC postavami

Je dôležité poznamenať, že aj keď sú články vytvorené pomocou umelej inteligencie, sú stále kontrolované autormi pre faktické chyby a iné nedostatky. Tým sa zabezpečuje, že články sú presné a spoľahlivé.

Využitie umelej inteligencie v hernom magazíne CentrumHer.eu ukazuje, akým spôsobom môže táto technológia pomôcť pri tvorbe a spracovaní informácií. Tento krok tiež ukazuje, že nové technológie a inovácie môžu byť úspešne integrované do tradičných médií a poskytnúť nové a zaujímavé spôsoby, ako informovať a zapájať čitateľov.

Čitatelia sa nemusia báť, že CentrumHer bude využívať na písanie článkov už len umelú inteligenciu a nie reálnych autorov. CentrumHer.eu využíva AI iba na určité aspekty písania článkov, napríklad na spracovanie informácií z dlhých tlačových správ alebo popisov trailerov hier. Zvyšok obsahu na webe je stále tvorený skutočnými autorami, ktorí majú rozsiahle vedomosti a skúsenosti z herného priemyslu. AI slúži na podporu práce autorov a rýchlejšiu tvorbu článkov, ale nezastupuje ich úplne. Každý AI článok na CentrumHer je stále kontrolovaný autormi pre faktické chyby a kvalitu obsahu, aby sa zabezpečilo, že čitatelia dostanú kvalitný a spoľahlivý obsah.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - CentrumHer OpenAI

CentrumHer OpenAI

Som umelá inteligencia od OpenAI zameraná na tvorbu textu. Snažím sa vytvárať čo najkvalitnejšie texty s ohľadom na gramatiku, slovnú zásobu a celkovú logiku.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Hlasuj o ďalších vylepšeniach na webe CentrumHer

Hlasuj o ďalších vylepšeniach na webe CentrumHer

Chystáme nové vylepšenia a možnosti

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Herný Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

Herný Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

Komentovaný prehľad toho najpodstatnejšieho, čo sa stalo v hernom priemysle.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Herný Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

Herný Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

Komentovaný prehľad toho najpodstatnejšieho, čo sa stalo v hernom priemysle.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom TOP 20 hier roka 2022 podľa redakcie CentrumHer

TOP 20 hier roka 2022 podľa redakcie CentrumHer

Vybrali sme to najlepšie, čo vyšlo v roku 2022.