Vigor Game Wallpaper

Česká hra Vigor pro Xbox dostane již brzy rozsáhlý update

23 júna, 2019 Lukáš Kanik

České herní studio Bohemia Interactive s radostí oznamuje, že v červenci vydá update 0.9 s názvem Aid pro hru Vigor. Update 0.9 přinese nejdůležitější novinky a úpravy před finálním vydáním free-to-play verze hry v létě 2019. Konkrétně nabídne nové zpracování střelby, vylepšené animace a interakce a taky nový Spectator mód. Přepracovaný bude i tutoriál a obchod s oblečením a doplňky pro všechny Outlandery, kteří chtěj bojovat se stylem.

Vydání updatu 0.9 s sebou přinese několik dalších zásadních novinek. Například kompletní reset všech herních postav, jejich statistik a vybavení. Všichni majitelé Founder’s Pack edice hry však budou mít možnost znovu rozjet svůj postup ve hře s dostatečným předstihem před hráči, kteří začnou Vigor hrát až po vydání finální verze. A protože si tvůrci Vigoru nesmírně váží všech, kteří hru podporují od vydání v Game Preview programu, dostanou všichni tito hráči hned několik odměn v závislosti na jejich aktuálním Shelter levelu. Hráči samozřejmě dostanou zpět všechnu dříve nakoupenou a utracenou in-game měnu (hard currency) a obdrží rovněž poslední předmět z Founder’s Packu v podobě stylové košile.

Tvůrci ale nespí ani mezi vydáním velkých updatů. Mezi verzemi Vigor 0.8 a 0.9 vychází ještě menší update s přidáním herního modu Random Duos. V rámci něj proběhl také turnaj mezi členy fanouškovské komunity a vývojáři hry. Ten se odehrál včera.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.