Česká hra Vigor vstupuje do druhej sezóny

5 februára, 2020 Lukáš Kanik

Vyšiel nový trailer aj screenshoty.

Tlačová správa: České herní studio Bohemia Interactive s radostí oznamuje, že populární shoot’n’loot hra Vigor vstupuje do své druhé sezóny. Update s názvem „Hunters“ přináší do poválečného Norska upravený Battle Pass s rychlejší progresí, nové zbraně a snížení cen v herním obchodě. Tyto novinky ocení obzvlášť hráči, kteří se rádi prohání divočinou ve stylových uniformách.

Fanoušci se s příchodem nového updatu mohou těšit na vylepšenou hratelnost. Nově bude daleko více záležet na opatrném postupování a plánováním každého dalšího kroku. Hunteři jsou vládci divočiny, kteří excelují v práci s kuší a rafinovanými nástroji. Jejich umění splynout s prostředím jim dává výhodu při pronásledování cenné kořisti.

S tím souvisí i nové zbraně, které do Vigor přichází. Konkrétně se jedná o kuši, pušku Mosin-Nagant a nůž pro boj zblízka. Hunteři též dostanou další prvky výbavy pro větší variabilitu hry. Falešný odlesk nebo přenosný detektor signálu jsou nástroje, které jim snadněji a rychleji umožní polapit svou potenciální kořist.

Dále se v novém updatu na základě zkušeností a zpětné vazby od hráčů zapracovalo na registraci zásahů při střelbě a lepším vybalancováním samotné hry. Vylepšení se dočkaly i jednotlivé charaktery, pohyb s kamerou a souboje.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.