Česko má svoju Laru Croft! Video + foto skvelého cosplayu

Cenega si pre českých a slovenských fanúšikov pripravila poriadne prekvapenie!

Už dnes vychádza dlho-očakávané pokračovanie série Tomb Raider, na ktoré sa tešia mnohí fanúšikovia nie len na Slovensku, ale aj v Česku. Pri tejto príležitosti si česká Cenega nechala zhotoviť exkluzívny cosplay našej obľúbenej hrdinky, Lary Croft.

My vám tak tieto podarené zábery prinášame na našej stránke, ako aj plné znenie oficiálnej tlačovej správy. A dajte nám vedieť, či sa vám cosplay páči! My už len dodáme, že o cosplay sa postarala Zuzka Rajdlová.

Společnost Cenega Czech s.r.o. představuje českou Laru Croft, která má minimálně stejně odhodlání a odvahy jako její herní předloha!  Očekávaná dobrodružná hra SHADOW OF THE TOMB RAIDER z legendární série je právě v prodeji. Naše společnost si pro všechny fanoušky neohrožené Lary Croft k příležitosti vydání SHADOW OF THE TOMB RAIDER připravila fotografie povedeného cosplaye. Shlédnout můžete také krátké video plné akce s Larou v hlavní roli.

Všechny fotografie jsou k dispozici ke stažení ve vysokém rozlišení zde (pokud Vám odkaz nefunguje, deaktivujte prosím na okamžik svůj antivirový program a akci opakujte).

Hra Shadow of the Tomb Raider vychází dnes 14. 9. 2018 pro PlayStation 4 a Xbox One, a to ve standardní edici, steelbook edici a speciální edici Croft Edition.

Marek Jaroš

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem. Alebo s mojou priateľkou, Saši 🙂
Marek Jaroš
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site