Stalker 2 Čeština České Titulky

Čeština v Stalker 2 potvrdená, aj v Game Passe

6 novembra, 2021 Lukáš Kanik

České titulky budú dostupné na PC aj Xbox.

Lokálny distribútor potvrdil, že očakávaná hra S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl vyjde s českými titulkami. Štúdio GSC Game World zatiaľ túto informáciu nezverejnilo na oficiálnej stránke hry na Steame.

Na Steame je zatiaľ zobrazených len trinásť podporovaných jazykov. Medzi nimi majú dabing len angličtina, ruština a ukrajinčina. Ostatné jazyky budú mať len titulky.

Čeština v Stalker 2 aj v Game Pass

Lokálny distribútor pre strednú Európu ale potvrdil, že Stalker 2 bude mať češtinu vo forme titulkov. Titulky by tak mali byť dostupné na PC verzii, na Xbox Series X a Xbox Series S verzii.

Microsoft hru zaradí do Xbox Game Pass hneď na vydanie. Vo svojej knižnici by si ju mali nájsť predplatitelia Game Passu na PC aj na konzolách Xbox. Keďže hra beží na novom Unreal Engine 5, nevyjde na starých konzolách Xbox One. Existuje však možnosť, že hru bude možné hrať aj v cloude a tak si ju budú môcť zahrať aj hráči na Xbox One.

Pozri si aj: 
S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl dostal prvý gameplay, vyzerá parádne

Dátum vydania STALKER 2 na PC, na Xbox Series X a Xbox Series S je stanovený na 28.4.2022. O ďalšom odklade sa zatiaľ nehovorí. Ak by sa niečo zmenilo, určite to nájdete tu, v sekcii hry na našich stránkach. Sledujte nás aj na Instagrame, kde budeme informovať o novinkách okolo S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl.

Sledujte prvý trailer STALKER 2!

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.