Creative Sound Blaster GC7 zvukova karta

Chceš lepší zvuk? Skús externú zvukovú kartu Sound Blaster GC7

28 júla, 2021 Lukáš Kanik

Novinka od Creative poteší funkciami.

Spoločnosť Creative nedávno na trh uviedla novú externú zvukovú kartu Sound Blaster GC7. Ide o zosilovač a ovládač zvuku v jednom a poteší najmä streamerov, či zanietených hráčov. Výrobca sľubuje intuitívne ovládanie a to nie len na PC ale aj na konzolách a mobiloch.

Externá karta Creative Sound Blaster GC7 sa pripája USB káblom, optickým káblom alebo 3,5 mm jackom. Zapojíte ju k PC, PlayStatonu aj Nintendo Switch alebo Mac. A na všetkých zariadeniach môžete využívať jej pokročilé funkcie.

Creative Sound Blaster GC7 porty

Ovládanie je navrhnuté tak, aby ste ho zvládli jednou rukou. Okrem veľkých otočných tlačidiel na hlasitosť, funkcie a vyváženie zvuku a mikrofónu, máte k dispozícii niekoľko programovateľných tlačidiel. Streameri nimi môžu pohodlne spúšťať zvukové efekty, predely alebo reklamy. Tiež nechýba RGB podsvietenie tlačidiel.

Na prednom paneli tiež nájdete tlačidlá pre zvukové profily, či už na hranie hier, sledovanie filmov alebo počúvanie hudby. Nechýba ani parádna funkcia SXFI, ktorú sme ocenili v recenzii slúchadiel Creative SXFI Gamer.

Sound Blaster GC7 tiež podporuje až 7.1 virtuálny priestorový zvuk v slúchadlách i reproduktoroch, rovnako ako dekódovanie Dolby Digital zaručujúce zvuk ako v kine. Srdcom modelu Sound Blaster GC7 je prvotriedny digitálne-analógový prevodník s označením AKM4377, ktorý ponúka nízky prah šumu <-120 dB, nízku mieru skreslenia a charakteristickejšia zvukové efekty. Streamujte až s 24 bitovým / 192 kHz PCM zvukom a užívajte si kvalitný audio bez ohľadu na použitý zdroj.

Cena zariadenia Creative Sound Blaster GC7 je u nás 149,99 eura a kúpiť ju môžete na oficiálnej stránke Creative.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.