Chernobylite – prvé gameplay video z postapokalytického hororu

Chernobylite Gameplay video

Ako to vyzerá v zamorenej zóne v Černobyle?

Dnes o 18:00 bude spustená Kickstarter kampaň hry Chernobylite, ktorú sme vám na našich stránkach už predstavili. Ide o open world survival horor, ktorý sa odohráva v okolí Černobylu. V zóne zamorenej radiáciou, v ktorej bude vašim cieľom nájsť svoju stratenú manželku. Teda v prípade, že to nie je len ďalší prelud.

Chernobylite je vo vývoji v Poľských štúdiách The Farm 51 a na hre pracuje len zhruba 20 ľudí. V čom hra rozhodne vyniká je grafika, vývojári totiž využívajú fotogrammetriu. Priamo v černobyle boli nafotiť reálne objekty a miesta, ktoré potom preniesli do hry. A práve preto bude spustená Kickstarter kampaň, vývojári chcú vyzbierať peniaze na to, aby do oblasti Černobyľu mohli podniknúť ešte niekoľko výprav na nafotenie oblasti. Vďaka tomu sa rozšíri herná mapa.

Prístup do dema môžete získať už za 15 dolárov. V deme si vyskúšate základné herné mechaniky ako craftenie, súboje, looting, budovanie základne, dialógy a výber misií. Kúsok z tejto hry sme pre vás natočili z dema, ktoré nám bolo poskytnuté. Berte ale v úvahu, že ide o pre-alpha verziu hry a optimalizácia, či bugy nie sú vyladené. Sekanie hry a zvukové chyby môžu byť spôsobené aj hardvérom, či nahrávaním videa.

Chernobylite gameplay video si môžete pozrieť nižšie. Viac info o hre nájdete na našich stránkach, alebo na Kickstarteri.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site