Battlefield 2042

Chystá sa ešte jeden odklad a vraj to bude Battlefield 2042

15 septembra, 2021 Lukáš Kanik

Battlefield 2042 odložený na rok 2022?

Nový Battlefield vychádza o šesť týždňov a o hre poriadne nič nepočujeme. Žiadne trailery, žiadny gameplay, dokonca ani nevieme, kedy si zahráme betu. EA hru takmer vôbec nepropaguje, aj keď to má byť najväčším jesenným vydaním tohto roka.

Jeff Grub z Venturebeat na Twitteri napísal, že nás čaká ešte jeden veľký odklad, ktorý bude pravdepodobne oznámený tento týždeň. Shpeshal_Nick z magazínu Xbox Era potvrdil, že by malo ísť o Battlefield 2042. Zatiaľ nie je jasné, či bude hra odložená až na rok 2022, alebo len o pár týždňov a stihne vydanie ešte tento rok.

Objavuje sa však čím ďalej tým viac názorov, že Battlefield 2042 bude odložený. Slabá marketingová kampaň tomu len naznačuje.

Posledný trailer z hry sme videli na začiatku Septembra a ukázaných bolo len pár sekúnd gameplayu za špecialistov. Vývojári ešte stále neodhalili všetky herné módy a beta je v nedohľadne. Dátum vydania, ktorý zatiaľ stále platí, je 22.10.2021.

Na hre pracujú štyri štúdiá EA, vrátane Criterionu, ktorý musel pre Battlefield odložiť práce na novom Need For Speed. Okrem Criterionu na hre pracuje DICE vo Švédsku, Ripple Effect Studios a EA Gotenburg.

Všetky aktuálne informácie o Battlefield 2042 nájdete na jednom mieste tu.

Hackeri už ponúkajú cheaty do Battlefield 2042 a to hra ešte nevyšla

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Lukáš Kanik
Sledujte ma: