Cliff Bleszinski oznámil koniec štúdia Boss Key Productions

A to sme tipovali ešte pár mesiacov. 

Pred pár dňami sme zo srandy hrali Radical Heights, posledný pokus o prežitie štúdia Boss Key Productions po tom, čo totálne vyhorelo vydaním hry Lawbreakers. Hovorili sme si, že Radical Heights je taká sračka, že to potopí štúdio a do pár mesiacov budú zatvárať svoje brány. Nuž, prišlo to oveľa skôr a Cliff Bleszinsky dnes oznámil zatvorenie štúdia.

CliffyB vo svojom statuse oznámil aj dôvod neúspechu nového Radical Heights. Vraj doručili hráčom svoj Battle Royale príliš neskoro a príliš málo. V skutočnosti to bolo tak, že prakticky skopírovali Fortnite, ale vydali ho v oveľa horšom stave. Bleszinsky si ale podkopal pod nohami už v momente, kedy propagoval Lawbreakers. Ostatné hry a vydavateľov nazýval “sračkové.”

Pred pár dňami som navyše písal článok o tom, ako to vyzerá aktuálne s Lawbreakers aj Radical Heights. To už pár dní po spustení alpha verzie trpelo nedostatkom hráčov a trend bol klesajúci, hoci hra vyšla zdarma. Celý článok o posledných dňoch Boss Key Productions si môžete prečítať tu. 

Viete čo je sranda? Boss Key Productions založili v roku 2014 Cliff Bleszinski a Arjan Brussee. Obaja predtým robili v Epic Games. Po vydaní a neúspechu Lawbreakers sa Brusee vrátil naspäť do Epic Games a začal tam pracovať na mobilnej verzii Fortnite. Stala sa z nej najpopulárnejšia hra na planéte. A druhá sranda je, že to bol práve Cliff Bleszinski, ktorý oznámil hru Fortnite v roku 2011 na The Game Awards.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site