Čo nové prinesie FIFA 20?

FIFA 20

FIFA 20 príde s viacerými novinkami.

FIFA už dlhé roky patrí k hlavným titulom EA. A je to aj poriadne vidno, veď starostlivosť o sériu je príkladná. Už včera sme sa dozvedeli, že FIFA 20 sa dočká VOLTA módu. V ňom sa po dlhých rokoch dočkáme pouličného futbalu na spôsob FIFA Street. Avšak, akých noviniek sa dočká hrateľnosť?

Tak ako každý rok, tak aj teraz vývojári zapracovali na AI kontrole hráčov. AI hráči sa dočkali vylepšenia pochopenia časo-priestoru a pozície na ihrisku. Vývojári sa inšpirovali gameflowom z najlepších svotových líg. Vďaka tomu sa dočkáme viac 1 vs. 1 akcii, kde bude viac záležať na hráčových rozhodnutiach.

Vylepšenia sa dočkala aj obrana. AI hráči vďaka lepšiemu výberu pozície bude korektnejšie dopĺňať hráčové rozhodnutia. AI tak ponúkne inteligentnú obranu, ktorá bude odmeňovať hráčové správne defenzívne rozhodnutia. Vylepšenia sa dočkal aj pohyb hráčov, ktorý bude pôsobiť ešte lepšie a plynulejšie, ako doteraz.

Vylepšenia sa dočkala aj útočná stránka hry. Nové animácie a pohyby pri trikoch prinášajú viac možností do útuku. Prepracovanejší je aj systém kopania priamych kopov a penált. Ten ponúkne väčšiu hĺbku, ktorá sa bude zakladať na technických schopnostiach daného hráča. Vylepšené boli aj úplné základy streľby. Tá teraz ponúkne väčšiu konzistentnosť a ešte väčšiu antentickosť.

Aj fyzika lopty si prešla viacerými zmenami. Väčšiu autentickosť ponúknu odrazy a aj rotácia lopty. Vďaka tomu vyššiu autenticitu ponúkne aj streľba, ktorá by mala ponúknuť reálnu trajektóriu samotnej strely. Toto všetko dokopy sa má postarať o to, že FIFA 20 ponúkne najreálnejší futbalový zážitok doteraz.

FIFA 20 vychádza na PC, Playstation 4, XBOX One a Nintendo Switch 27. Septembra.

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site